• 0 362 511 43 85
  • info@acarmetal55.com
  • Pazar Mh. Atatürk Bulv. No:167
  • 19 Mayıs / SAMSUN

Değerlerimiz

Güvenilirlik:

Acar Metal, faaliyetlerinde ve ilişkilerinde muhataplarına karşı her zaman ve her şartta dürüst ve açık olmayı temel değer kabul etmiştir. Bugüne kadar olduğu gibi gelecekte de verdiğimiz sözlerin ve taahhütlerin yerine getirilmesinde muhataplarımızın en küçük bir şüphesi olmayacaktır. Hiçbir çalışanımız Kurum içi ve kurum dışı ilişkilerinde güvenilirliğimizi tehdit eden davranış ve söylem içinde yer almayacaktır. Güvenilirlik hiçbir zaman için vazgeçilmeyecek en önemli sermayemiz ve değerimizdir.

Kalite:

Acar Metal olarak Kaliteyi eksiksiz Müşteri memnuniyeti olarak tanımlıyor ve vazgeçilmez temel değer olarak benimsiyoruz. Acar Metal, tüm faaliyetlerinde, hizmetlerinde, ürünlerinde müşterilerinin ve muhataplarının memnuniyetini sağlamayı görev kabul etmiştir.

Ulusal Değere Bağlılık:

Acar Metal olarak mensubu olmaktan gurur duyduğumuz Türk ulusuna hizmet eden bir kurum olmaktan onur ve şeref duyuyoruz. Gurubumuz, Tüm mensupları Türk Ulusunun bayrağına, vatanına, cumhuriyetine, manevi değerlerine, bağımsızlığına hizmet etmeyi görev kabul etmiş ve Türkiye Cumhuriyeti devletinin sembolize ettiği tüm değerlere bağlı kalmayı kendisine şiar edinmiştir.

Ahlaki Değerlere Bağlılık:

Acar Metal olarak Türk Halkı tarafından genel kabul görmüş ahlaki değerlere saygı göstermek ve bu ahlaki değerlere tüm kurum içi ve kurum dışı faaliyet ve ilişkilerinde bağlı kalmayı bir temel değer olarak kabul etmiştir. Gerek kurum olarak gerekse fert olarak ahlaki değerlere olan bağımlılığımızı tehdit edecek davranış ve söylem içinde olmamaya özen göstermekten taviz vermeyiz. Acar Metal, tarihi boyunca faaliyetlerinde kazandığı başarıları hayat hikayesi içinde gelişmiş, şekillenmiş ve her kademede çalışmalarımız tarafından paylaşılmış temel değer ve ilkelerine borçludur. Bu temel değer ve ilkelerimizin bizi gelecekte de başarılı kılacağına inancımız sonsuzdur.